Logo

Vítejte v kulturním rezervačním formuláři.
Jste tu správně pro rezervaci míst na níže uvedenou akci.

Chceš dostávat novinky (informace o akcích) emailem? Zaregistruj se zde!

MIND FLOYD

MIND FLOYD

Vážená přátelé,

Dovolte mi Vás pozvat na další koncert Českého akademického orchestru, který se bude konat ve čtvrtek 25. května od 19:30 tentokrát v Sukově síni.

Celý večer otevře Brittenův Průvodce mladého člověka orchestrem. Tuto virtuózní skladbu, ve které se hravým způsobem sólově představí jednotlivé nástrojové skupiny orchestru, bude dirigovat legenda české jazz fusion scény Alexey Aslamas. Ten také zahraje ve světové premiéře jazzový houslový koncert svého bratra „Positive Mind“. Jak již název napovídá, jedná se o příjemnou, melodickou skladbu plnou zářivých melodií.

V druhé půli večera orchestr pod mým vedením představí symfonickou aranž alba Dark Side of the Moon, kterou jsem v uplynulém roce dával dohromady. V této skladbě se jako sólový zpěvák představí talentovaný Martin Růža.

Věřím, že se Vám program našeho orchestru líbí a doufám, že se s Vámi setkám na koncertě 25. května. V případě, že by Vám toto datum nevyhovovalo, ale nechcete si nechat tento koncert ujít, program budeme též hrát 23. května v Praze.

Lístky na obě představení můžete pořídit v Turistickém informačním centru na třídě Míru či v síti Ticketportal zde: https://www.ticketportal.cz/event/MIND-FLOYD-Cesky-akademicky-orchestr V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte obrátit.

Budu se těšit na setkání s Vámi.

S pozdravem Váš

Jan Hrubeš

Tel. +420 608 825 687