Logo

Vítejte v kulturním rezervačním formuláři.
Jste tu správně pro rezervaci míst na níže uvedenou akci.

Chceš dostávat novinky (informace o akcích) emailem? Zaregistruj se zde!

KLOBOUK POMÁHÁ

KLOBOUK POMÁHÁ

Proč zrovna "KLOBOUK POMÁHÁ"?

Tato akce směřuje k podpoře instituce ENERGEIA o. p. s - Dětská paliativní péče Heřmanův Městec. V celém světe se v říjnu koná Světový den hospicové a paliativní péče a symbolem tohoto dne je právě klobouk. Klobouky budou nedílnou součástí naší zářijové akce. Tentokrát budeme tedy o krok před celým světem. Poslední věta je samozřejmě míněna v žertu, protože u nás není nikdy podstatné, kdo je o krok napřed, nebo o krok pozadu.
Cílem akce je podpora výše zmíněné instituce. Je to skupina velmi milých a empatických lidí, kteří pomáhají rodinám v nejtěžších chvílích, jaké si jen lze představit.

Lidé se nás často ptají, co že to ta paliativní péče vlastně je?

Paliativní péče je komplexní, aktivní a na kvalitu života orientovaná péče poskytovaná dítěti, které trpí nevyléčitelnou chorobou v pokročilém nebo terminálním stadiu. Cílem paliativní péče je zmírnit bolest a další tělesná i duševní strádání a udržet co nejvyšší kvalitu života, ať už k terminální fázi vedlo kterékoli onemocnění. Společnost energeia o. p. s. Heřmanův Městec v těchto těžkých chvílích pomáhá. Pomoc rodinám s nevyléčitelně nemocnými dětmi vyžaduje hodně odvahy, energie a porozumění.

Výtěžek akce "KLOBOUK POMÁHÁ" půjde na podporu rodin, které má energeia o. p. s. v péči., vy nemusíte čekat až na 9. 9. a už teď můžete posílat libovolnou částku na transparentní účet 2401735883/2010 a podpořit dobrou věc. Pomozme jim, ať mohou pomáhat!!! Děkujeme.

S námi jste na jedné lodi a my se na Vás v září těšíme - a MOC!!!