Logo

Vítejte v kulturním rezervačním formuláři.
Jste tu správně pro rezervaci míst na níže uvedenou akci.

Chceš dostávat novinky (informace o akcích) emailem? Zaregistruj se zde!

"S dechnou do synkopy"

datum: 4. listopadu 2023

čas: 18:00

místo: Sál Kulturního domu města Holic

vstupné: 150Kč

vstupenky: www.dokd.cz

Naši vynikající hudebníci představí skladby od legendárních autorů a interpretů, jako jsou Jaroslav Ježek, Frank Sinatra, Louis Prima, Glenn Miller, W. C. Handy, Irving Berlin, Alfons Jindra, Karel Vacek a mnoho dalších. Bude to večer plný swingových a jazzových aranží, které vás přenesou zpět do doby plného nadšení a tance.

Dirigovat bude Ondřej Lisý, a celý koncert bude moderovat Martin Beran. Vystoupí naši stálí zpěváci - Eva Čapková a Miroslav Schejbal, kteří zajistí, že tento večer bude nezapomenutelný.

Ale to není vše! Na koncertu přivítáme dva mimořádné hosty - Terezu Bečičkovou a Tomáše Ludvíčka. Tato talentovaná dvojice zpěváků vytváří odvážnou hudební směs již od léta 2003. Jejich hudba sahá ke kořenům blues, gospelu, rock'n'rollu, country a bluegrassu. Avšak nebojí se využít dramatických prvků šansonu nebo tradičních postupů folkových písničkářů. V nejryzejší podobě doprovází jejich hlasy akustická kytara či mandolína, ale i bez ní dokáží rozeznít srdce svých posluchačů a nechat je unášet řekou tónů jejich hudby. Více o nich najdete zde: https://www.t-n-t.cz/

Pro více informací o koncertu navštivte naše webové stránky na www.dokd.cz.

Těšíme se na setkání s vámi na tomto hudebním dobrodružství plném rytmu, harmonie a vášně.

S pozdravem,

Lisý Ondřej a členové Dechového orchestru Kulturního domu města Holic