Logo

Vítejte v kulturním rezervačním formuláři.
Jste tu správně pro rezervaci míst na níže uvedenou akci.

Chceš dostávat novinky (informace o akcích) emailem? Zaregistruj se zde!

Muzikálový koncert – Martin Rada, Klára Jelínková, Jiří Pek

Muzikálový koncert – Martin Rada, Klára Jelínková, Jiří Pek

KONCERT

13.11.2023 v 19:00
Velká scéna Divadla
Pořadatel Jiří Pek Vás zve na muzikálový koncert.

Nádherné melodie z muzikálů DRACULA | Monte Cristo | BÍDNÍCI | Jekyll & Hyde | BARON PRÁŠIL | Romeo a Julie na ledě s brilantními texty Zdeňka Borovce, Jarka Nohavici, Adama Nováka i Petra Markova zazní v podání našeho koncertního tria:
Jiří PEK

studoval zpěv na pardubické konzervatoři, dále se zdokonaloval soukromými hodinami od sólisty Státní opery a pedagoga AMU, pana Romana Janála a od roku 2021 je studentem muzikálových lekcí Daniela HŮLKY.
Ve svých začátcích vyhrál pěveckou TV soutěž Rozjezdy pro hvězdy, DO-RE-MI a Caruso Show. Zpíval na charitativních koncertech Davida Novotného (Muž roku / Večer pro dobrou věc). V rolích Javerta, Draculy a Monte Crista účinkoval v muzikálovém turné Pocta muzikálovým libretům Zdeňka Borovce. Za časů covidových lockdownů zpíval na charitativních koncertech Petra Tomečka po boku Bohuše Matuše, Kateřiny Brožové, Bohouše Josefa, Daniela Hůlky, Jiřího Březíka aj.
Je autorem textu připravovaného muzikálu ONĚGIN a manažerem hudebního skladatele a zpěváka JIŘÍHO BŘEZÍKA (autor hitů Naprosto nezbytné, Za každou chvíli s tebou platím / zpěvák většiny epizod TV pořadu Máme rádi Česko,…)
Klára Jelínková

studovala herectví na Pražské konzervatoři a zpěv na konzervatoři Jaroslava Ježka. V epizodách TV seriálu Ulice jste ji vítali jako Sabinu Šámalovou. Od roku 2015 účinkuje v muzikálech Děti ráje, Mefisto, Sugar, Voda nad Vodou. V muzikálu TARZAN, jehož autorem hudby je Phil Collins, hraje dokonce hlavní roli Jane – půvabné mladé botaničky, do které se Tarzan zamiluje.
Působí jako vokalistka doprovodné kapely Jakuba Smolíka, účinkovala na koncertech s orchestrem Karla Vlacha. V rámci tzv. off stage zpívala sbory i v muzikálech Tři oříšky pro Popelku, Rocky, Čarodějka, Bránický zázrak.
Věnuje se individuální výuce zpěvu pro začátečníky i pokročilé a koncertuje zejména v létě v zahraničí.
Martin Rada

profesionální klav