Logo

Vítejte v kulturním rezervačním formuláři.
Jste tu správně pro rezervaci míst na níže uvedenou akci.

Chceš dostávat novinky (informace o akcích) emailem? Zaregistruj se zde!

TRSTĚNICKÉ DOŽÍNKY 2022

TRSTĚNICKÉ DOŽÍNKY 2022

Divadelní léto a dožínky 2022
Obec Trstěnice, Divadelní spolek Vojnarka si Vás dovoluje pozvat na Trstěnické divadelní léto a tradiční Dožínky spojené, kterse uskuteční předposlední prázdninový víkend 19-21. srpna 2022 v přírodním areálu za školou.

Nově secvičená divadelní pohádka: "Kouzelná šunka", bude uvedena Divadelním spolkem Vojnarka v pátek 19. srpna ve 20.00 hodin, dále reprízu můžete shlédnout v sobotu 20. srpna v 15.00 a ve 20.00 hodin. Divadelní představení se uskuteční v přírodním areálu za školou, kde je umístěno kryté jeviště a zastřešené sezení pro diváky. Občerstvení je samozřejmostí.
Vstupné: 80,-Kč dospělí / 30,-Kč děti

Tradiční 24. Trstěnické dožínky budou zahájeny v neděli ve 13.00 krojovaným průvodem obcí. Pa krátkém zastavení a vzpomínce u památníku padlých nás dovede krojovaný průvod, historické automobily a koňské povozy do přírodního areálu za školou.

Zde bude připravena zábava pro děti, prodejní stánky, ukázka zemědělské techniky, historických vozů, dobré občerstvení a doprovodný program na pódiu. Těšit se můžete na trstěnické ženy taneční soubor Česká beseda z Mistrovic s krátkým úvodem, zástupce regionální DH - Choceňačka a vystoupí také DH - Bludověnka.
Vstupné: 120,-Kč dospělí / 30,-Kč děti

Přijeďte se pobavit do Trstěnice, těšíme se na Vás.


Sponzoři divadelního léta a Trstěnických dožínek v roce 2022: Zemědělské družstvo Trstěnice, Zemědělská farma Sotona Trstěnice, Ing. Bartoš Pardubice, RES TRIAL Praha, Dentimed s.r.o., Štěpán Maiwald, AMD Netolický Svitavy, Brusírna válců Lopaur, Quick Logistic s.r.o. Cerekvice, AZ- služby Kopecký.

Děkujeme všem za dlouholetou přízeň!