Logo

Vítejte v kulturním rezervačním formuláři.
Jste tu správně pro rezervaci míst na níže uvedenou akci.

Chceš dostávat novinky (informace o akcích) emailem? Zaregistruj se zde!

30. VÝROČÍ OBLASTNÍ CHARITY CHRUDIM - BENEFIČNÍ DIVADELNÍ PŘ

30. VÝROČÍ OBLASTNÍ CHARITY CHRUDIM - BENEFIČNÍ DIVADELNÍ PŘ

Oblastní charita Chrudim letos oslaví 30. výročí

Zajímá vás, proč je dobré vysvobodit strašidla, jak to dopadne s královnou Helenou a jakou princeznu si vezme princ Vítek? Přijďte to zjistit v sobotu 17. září od 17 hodin na benefiční divadelní představení spolku Acord, které v rámci oslav 30. výročí chrudimské Charity podpoří domácí hospicovou péči.
K dispozici jsou základní vstupenky za 100,- Kč nebo s benefičním výtěžkem na podporu domácí hospicové péče za 250,- Kč.
Vstupenky lze zakoupit v Turistickém informačním centru na Resselově náměstí a na pokladně Divadla Karla Pippicha v Chrudimi.

Pohádka o tom, že ani závist, hněv, chamtivost, pýcha a lenost nedokážou překazit pravou lásku a spravedlnost opravdu vždy zvítězí! Nechte se unést jedinečným pohádkovým příběhem o nešťastném králi, o zlé královně a jejích intrikách, o dvou princeznách a o tom, jak se dají vysvobodit strašidla.
Výtěžek bude využit k zajištění vybavení a provozu domácí hospicové péče, která je od roku 2021 novou službou Oblastní charity Chrudim. Tato služba je pro region Chrudimska významná, neboť na většině území doposud chyběl poskytovatel. Slouží lidem s vážným a nevyléčitelným onemocněním a zdravotní péči zajišťujeme prostřednictvím zkušených zdravotních sester. V rámci služby nabízíme sociální poradenství, ošetřovatelskou péči, zdravotní pomůcky, psychologickou a duchovní podporu. Pomáháme nemocné i rodinu doprovázet tak, aby mohli všichni prožít společně poslední dny života umírajícího v domácím prostředí. Naše služby poskytujeme již ve více než 60 městech a obcích našeho regionu.
Děkujeme za podporu a těšíme se na vás!