Logo

Vítejte v kulturním rezervačním formuláři.
Jste tu správně pro rezervaci míst na níže uvedenou akci.

Chceš dostávat novinky (informace o akcích) emailem? Zaregistruj se zde!

O NÁS

Jsi návštěvník, pořadatel, umělec nebo jen obyčejný kolemjdoucí, kterého stejně jako nás baví sledovat, co kulturního se kde děje? Pamatuješ, jak svého času vypadaly a vypadají obecní nebo městské vývěsky polepené multižánrovými plakáty, jejichž životnost závisela na počasí a vlastně i velké klice? Klice s názvem „Nepřelep mě prosím“!? Plakáty ledabyle vylepené bez záruky udržet si svou pozici alespoň týden?

Přestože je většina z nás milovníkem papíru, nápad na digitální vývěsku vznikl před pár lety. Zásadní bylo rozhodnutí, pro koho tu chceme být. Říkali jsme si, že již existuje mnoho portálů nabízejících kulturní akce, navíc s možností koupě vstupenek, kterým nelze konkurovat. Kulturní akce se léta sdílejí na sociálních sítích a velice úspěšně. O médiích nemluvě. Ale co menší kulturní akce? Co Kulturní domy? Divadelní spolky? Talentovaní nebo začínající umělci na vlastních nohách, kteří chtějí ukázat, jak velcí mohou být? Co dětské dny nebo městské slavnosti? Kam se poděly informace o tradičních trzích, regionálním folklóru či venkovních akcí různého charakteru, kterým chceme zachovat přízeň a důstojnou návštěvnost?

A tak jsme vznikli. Možná pro dorůstající digitální generaci, možná pro nefacebookovce, možná právě pro tebe. A hlavně je nám jedno, jestli jsi na straně jeviště, hlediště či za oponou. Chceme, abys u nás našel, co potřebuješ.

Pro tebe, NÁVŠTĚVNÍKU, na náš portál umístíme kulturní akce všeho druhu. Na tobě bude si jen vybrat. Využij k tomu filtry, pomohou ti s výběrem.